17 Ekim
#12802970

Anadolu Hayat Emeklilik Prim Kesintisi!

İş Bankası Anadolu Hayat Emeklilik prim kesintisi;
İş Bankası Anadolu Hayat Emeklilik iptalini 2017 yılında yaptığım halde kredi kartımdan prim kesilmesine devam edilmiş paramın iade edilmesi için bankaya başvurdum bana bu parayı alamayacağımı söyledi.


Bu Anadolu Hayat Emeklilik 'le alakalı problem olduğu söylendi daha sonra İş Bankası bünyesi içinde bulunan Anadolu Hayat Emeklilik personeline aynı talebimi ilettim bu kredi kartınızın kaskosu dendi sonra düşündüm ki eşimin prim ücreti de benim kartımdan kesiliyor.


Aynı karta iki kasko yapılmaz herhalde diye düşündüm tekrar şubeye gittiğimde bana bu primin hayat sigortam olduğunu ve bunu kapatmam için ayrı bir dilekçe vermem gerektiğini ama bireysel emeklilik hesabımı kapatırken bana söylenmesi gerektiğini söyledi bugün görüştüğüm personel ise bana İş Bankası personelinin bu konuyu görmemiştir.


Anadolu Hayat Emeklilik personel inin görebileceğini söyledi sözleşmem de BES+hayatım diye bahsediliyor. BES' i iptal edebilen personel hayatım yani benden kesilen prim tutarını nasıl göremiyor açıkçası Türkiye İş Bankası mı yoksa Anadolu Hayat Emeklilik' mi ben hangisinden şikayetçi olacağımı anlayamadım.

Erhan Erhan 2.712 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi18 Ekim

    Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi17 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

Ziyaretçi Yorumları