23 Ekim 2015

Anadolu Hayat Emeklilik Paramı İade Etmiyor!

2007'den beri kullandığım İş Bankası kredi kartımdan Anadolu Hayat Emeklilik sigortası adı altında işsiz kaldığımda ve ödediğim paranın istediğim zaman geri iade edileceği söylenerek telefonda onaylatılarak yapılan bu sigortaya her ay para ödüyorum ve 2014'ün Şubat ayından beri toplam ödediğim para 430 TL.


Ödediğim paramın tamamının geri ödenmesini istiyorum. Bu yüzden İş Bankası'na ait olan bütün kartlarımı kapatacağım. Aksi takdirde Tüketici Mahkemesi ve bütün mercilere başvuracağım! Olmaz olsun bankanıza işsizlik tazminatı adı altında resmen haksız kazanç yapan emeklilik sisteminize. Paramı derhal iade istiyorum.

Zübeyir 656 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi26 Ekim 2015

    4022925 numaralı şikayet ile ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

  • Zübeyir23 Ekim 2015

    Burada Reklam amaçlı hemen geri dönebiliyorsunuz ama sorun çözme konusunda sıfırsınız. Savcılığa, ve tüketici mahkemelerine başvuru yapacağım, adliyede çalışıyorum! !

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi23 Ekim 2015

    4022925 numaralı şikayet ile ilgilidir. Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön