21 Ocak 2014 #2248291

Anadolu Hayat Emeklilik Ödemede Kaplumbağa Gibi

Kasım ayında işten çıkarıldım ve maxı mıles kartıma işsizliğe karşı sigorta yaptırmıştım. Anadolu Hayat Emeklilik ile bağlantıya geçtim.İlk aradığımda 45 dk. telefonda vermiş olduğum mücadeleden sonra başvuru için gerekli evrakları öğrendiğimi sandım .Tarafıma sadece 4 evrak bildirilmişti. Hazırladım gönderdim, sonra aradım bana evrak eksik dendi. Tekrar kargo yaptım , aradım ''işleme alındı mı?'' Bu seferde ilk gönderdiğim evraklarla olan başvuru yazısının olmadığını söylediler. Sürekli bir oyalama geçiştirme.


3.kez kargo yaptım gönderdim. Günlerdir arıyorum her arayışımda ertesi gün belli olacağını söyleyip yanlış bilgi veriliyor. Kredi kartından her ay primi alıyorlar ödemeye gelince kaplumbağa hızıyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ayrıca bu süre içinde kredi kartım faiz yiyor sadece uğraştığınızla kalıyorsunuz, sonu hayal kırıklığı. Anadolu Hayatla tüm ilişkimi bir an önce kesmek istiyorum.

Melek 248 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi21 Ocak 2014

    2248291 numaralı şikayet ile ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön