06 Mart 2015

Anadolu Hayat Emeklilik Kredi Kartı İşsizlik Sigortası!

06.02.2015 itibari ile yaklaşık 4 yıl çalıştığım iş yerinden bilgim ve rızam olmadan çıkarıldım. Defalarca çağrı merkezinden arayarak kredi kartı işsizlik sigortası satışı yapan İş Bankası Anadolu Hayat Emeklilik den bu süreçte yaptırmış olduğum sigorta kapsamında kredi kartı ekstremin ödenmesini talep ettim.

Gerekli tüm evrakları tamamlamama rağmen önce işveren görüşmesi yapacaklarını söyleyerek beklettiler. Sonrasında her gün farklı mazeretler ile beni bekletiyorlar. Bu kredi kartı sigortasını işsizlik anında hemen kartımın ödenmesi için yaptırdım tam bir ay olmasına rağmen henüz bir çözüm üretemediler. Bu vesile ile şikayetimi ve mağduriyetimi bildiriyorum. Ve hukuki yollara başvuracağım.

Mutlu 936 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu'nun Teşekkür Mesajı15 Mayıs 2015

    Şikayetvar.com aracılığı ile yaptığım şikayet olumlu sonuçlandı. Ödemem yapıldı teşekkür ederim.

  • Mutlu06 Mart 2015

    Belirttiğiniz mail adresine iletişim bilgilerimi gönderdim. Aradığınızda telefonumu açamadım. Tekrar arar mısınız.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi06 Mart 2015

    3094678 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimize iletmiş olduğu telefon numaralarından ulaşılamamaktadır. Konu ile ilgili bilgi verebilmemiz için kendisine ulaşabileceğimiz telefon numarasını içeren bir e-posta göndermesini veya 444 55 00 numaralı telefondan iletişim merkezimizi aramasını rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön