01 Mayıs 2013 #1773702

Anadolu Hayat Emeklilik Kredi Kartı Destek Sigortası Yatırılmadı!

İşsiz kalma ihtimalini düşünerek bundan yaklaşık 1 sene evvel Anadolu Hayat emeklilik tarafından kredi k.d.s. yaptırdım. ve her ay kredi kartımdan bir meblağ kesintiler. gün geldi ve işsiz kaldım, hemen başvurdum,onlarda bir sürü evrak gönderdiler.


Bu evraklar içerisinde Adana'da çalışıyorken Ankara merkeze gidip 2 sene yüzünü bile görmediğim patronumun imzasını da almam gerekiyormuş.bundan vahimi de beni işten çıkaran insanlara beni neden işten çıkardınız.


Şuraya bir yazın,imzalayın demem. evraklarda sıkıntı yaşadığım için hakkım olan destek sigortasını bana yatırmadılar.iptal etmek istedim,ona da yanaşmadılar,lütfen hakkım olan destek sig.ve sig. iptali için bana yardımcı olun.

Uğur 1.030 Okunma

Cevaplar

  • Uğur05 Mayıs 2013

    merhaba, sadece görüştüler evet fakat sonuç her zaman ki gibi yukarıdaki standart mesaj. hakkımı kesinlikle helal etmiyorum anadolu hayat emekliliğine.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi02 Mayıs 2013

    1773702 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön