04 Mart 2017 #7952986

Anadolu Hayat Emeklilik İnternet Sitesinden Ödeme Yapılamıyor, Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor

Günlerdir ödeme yapmak için ulaşmaya çalışıyorum. Ne internet üzerinden, ne çağrı merkezinden ulaşamıyorum. Muhtemelen 1-2 hafta içinde ödeme yapmadığım için yasal işlem başlatacaklar, mahkemede hesaplaşacağız. Belli ki ihtiyaç duyduğumuzda paramızı almakta mümkün olmayacak. Ciddi şekilde iptal etmeyi düşünüyorum.

Sedat 796 Okunma

Cevaplar

 • Sedat20 Mart 2017

  Param hala kayıp. Hala firmadan dönen yok. İş bankası şubesine gidip oradaki Anadolu Hayat Emeklilik temsilcisi ile görüştüm. Kendilerinin de sisteme giremediğini ve müşteri hizmetlerini ulaşamadığını söyledi. Telefon numaramı alıp, bilgi aldığında beni arayacağını söyledi. Bunun üzerinden de dört gün geçti. Durum çok enteresan. Yasal işlem başlatmayı düşünüyorum.

 • Sedat14 Mart 2017

  Yaklaşık bir hafta önce firma yetkilisi aradı. "paranızı bulduk, sistem sorunu var. Çok kısa zamanda paranız hesaba geçecek" dedi. Bir haftadır gelen giden yok. Ayrıca bir de, müşteri hizmetleri ile görüşebilmek için kullanmam gereken şifre için "yanlış şifre" mesajı alıyorum 1-2 gündür. Yeni şifre almak için de 20 dakika sıra beklememi istiyor sistemleri. Şifrenin doğru olduğunu biliyorum, çünkü ikisi dijital biri fiziksel olmak üzere, üç ayrı yerde yazılı. Hata yapmadığımdan eminim.

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi08 Mart 2017

  Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

 • Sedat06 Mart 2017

  Güncelleme: görülen o ki, kendi sistemleri üzerinden yaptığım ödemeyi çekmişler. Para bankadan ah BES hesabına geçmiş. Ama Anadolu Hayat Emeklilik ödeme yok diyor. kesinlikle uzak durulması gerekiyor.

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi04 Mart 2017

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön