18 Ekim 2016 #6718753

Anadolu Hayat Emeklilik Her Biri Başka Konuşan Çağrı Merkezi Elemanları

Eylül ayının ortalarında kendilerini arayıp iki emeklilik hesabımdan ferdi olanı iptal etmek istedim. Tabi dediler 5 iş gününde size döneceğiz. 6. iş günü ben döndüm! Talimatlarıyla bana gönderdikleri ferdi emeklilik iptali belgesini imzalayıp kendilerine geri gönderdim ve teyit aldım. İşlem tamam, 20 iş günü içinde para hesabınıza yatacak dediler. Param yatmayınca 19. iş gününde durumu öğrenmek için yine ben aradım. Bana şirket tarafından açılan hesabımı iptal etmedikçe ferdi olanı iptal edemeyeceğimi söylediler! Sanırım bir ay önce olmayan bu zorunluluk yeni türedi! Zira ne bir ay önce başvuru yaparken ne bir aylık sürede kimse arayıp böyle bir şeyden bahsetmedi ki benimle aynı şekilde emeklilik sonlandıran iş arkadaşlarım var! Paramı vermemek için sürekli yanlış yönlendirmelerle oyalama ve caydırma politikası uygulanıyor. Paramı günü gününe ödediğim yerden haftalardır geri alamıyorum!

Züleyha 466 Okunma

Cevaplar

 • Züleyha20 Ekim 2016

  Evet uzun uğraşlar, bir günlük boşa harcanan mesai sonucunda beni kandıramayacaklarını ve hakkımı arayacağım konusunda bayağı ciddi olduğumu anladılar ve geri adım attılar. Daha sonra da sistemimizde bir hata oluşmuş kusura bakmayın şöyle böyle saçma açıklamalar yaptılar. Bu oyalama ve kandırma politikasıdır. Bu kurumla çalışılırken iki kere düşünülmesi lazım. Sikayetvar.com sizlere teşekkür ediyorum.

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi20 Ekim 2016

  6718753 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

 • Züleyha18 Ekim 2016

  Umarım bunu incelemeniz de bir ay sürmez, malum geçtiğimiz aydan bu yana mağdur ediyorsunuz beni! Sizin yanlış beyanatlarınız ve kaplumbağa hızınız yüzünden dünyanın faizini ödedim ve ödüyorum! Parayı alırken bir gün geçse hemen arasınız, geri verirken ise hiç acele etmiyorsunuz! Tüm sosyal medyalarda bunu duyuracağım!

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi18 Ekim 2016

  6718753 numaralı şikayetle ilgilidir. Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön