10 Mayıs 2017

Anadolu Hayat Emeklilik Giriş Aidatı Problemi

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bireysel emeklilikle ilgili arandığımda eksik ya da hatalı bilgilendirilmiş olduğumu görüyorum. Çünkü telefonda bana "giriş aidatı alınmayacağı" söylenmişti. Ama ayrılma talebinde bulunduğumda "giriş aidatı kesintisi yapılacağı" söylendi. Bu konuyla ilgili canlı destekten aldığım bilgiye göre "5 yıl öncesinde sistemden çıkmam durumunda bu kesintinin yapılacağını" öğrendim. Maalesef bu şekilde bir bilgi verilmediğinden eminim. Bu konuyla ilgili de 2 kere mail atmama rağmen bilgi dönüşü olmadı. Dolayısıyla Anadolu Hayat Emeklilik ile ilgili güven problemi yaşıyorum. İnsanları bu şekilde kelime oyunlarıyla kandırıyorsunuz. Kesilen giriş aidatının en kısa sürede tarafıma yatırılmasını istiyorum.

Esra 866 Okunma

Cevaplar

  • Esra15 Mayıs 2017

    2 kere aramışsınız maalesef müsait değildim. Sonrasında geri dönüş için aradığımda sistemden çıktığım için telefon hizmetiniz hiçbir yere beni bağlamadı. Dolayısıyla hala konuyla ilgili bilgilendirilemedim.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi10 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön