02 Nisan 2013 #1720529

Anadolu Hayat Emeklilik Düzenli Gönderilmeyen Alındı Makbuzları!

Anadolu hayat Emeklilik şirketinin Hayat Sigortası poliçelerimi her ay düzenli olarak ödememe rağmen Ödeme Alındı makbuzlarım düzenli gönderilmiyor. vergi matrahı indiriminden faydalanabilmem için Ödeme Alındı makbuzlarımı iş yeri mutemetine ayın başında maaşlar yapılırken vermem gerekiyor.


Bunun için için ödeme yapıldığı günün ertesi günü makbuzun mail adresime gönderilmesi gerekirken malesef bu makbuzların bana gönderimi ya unutuluyor yada sistemleri arızalı oluyor. Her ay müşteri hizmetlerini aramam gerekiyor. web sitelerinde bireysel emekliliğin online makbuz yazdırma bölümü var fakat hayat sigortasının yok. Bundan dolayı iş yerile problemler yaşıyorum.

Erol 831 Okunma

Cevaplar

  • Erol18 Nisan 2013

    Beni aradılar sistemlerinden kaynaklanan bir hata olduğunu söylediler. önümüzdeki ay böyle bir problemin yaşanmayacağı garantisini verdiler. Bekleyip görecez.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi02 Nisan 2013

    1720529 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön