23 Mart 2017 #8101198

Anadolu Hayat Emeklilik Çıkış İşlemlerim İçin Evrak Ulaştırmıyor

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından yaptığım bireysel emeklilik planımı iptal etmek istediğim halde gereken evraklar tarafıma bir aya yakın süredir mail olarak ulaştırılamamıştır. Sistem yenilemesi sistemsel hata üst birim yollayacak gibi cevaplarla tarafıma hala ulaşmamıştır. Yasal sürecin 20 iş günü olduğu geri ödeme sürecinde bu kadar geçen zamanda hala evrak yollanmasından doğan zararımın yasal yollarla çözmekten başka ihtimal kalmadı.


Ayrıca müşteri hizmetleri telefonu en az 15 dakika her aramada bekleme süresi olduğunu söylemekte bu kadar bekleme süresiyle hizmet veren bir firma. Genel merkez numarasından genel müdürlüğe bağlanmak içinde dahili numara bilmiyorsanız operatöre bağlanıyorsunuz koca bir yalan asla bağlanmıyor. Yasal sürede müşteri hizmetlerine. Bağlanamaması ve genel müdürlükte muhatap olmaması ayrıca yaşatılan mağduriyette cabasıdır yasal yollarla çözüme gideceğim.

Levent 529 Okunma

Cevaplar

  • Levent23 Mart 2017

    Syn Anadolu Hayat Emeklilik yetkilisi sizlerde olan iletişim numaram günceldir ve tarafına 7/24 açık olan telefonuma arama gerçekleşmemiştir konu ile geri dönüşünüzü güncel numaradan yapabilirsiniz dönüş yapmadanda ulaşılamamıştır gibi bir mesaj atmanızda hoş dgl. Alacağınız olsa inanın şimdiye kadar defalarca ulaşırdınız. Bu şekilde copy paste cevap verip mesajlari okuyan insanları da lütfen yanlış bilgilendirmeyin.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi23 Mart 2017

    Müşterimize iletmiş olduğu telefon numaralarından ulaşılamamaktadır. Konu ile ilgili bilgi verebilmemiz için kendisine ulaşabileceğimiz telefon numarasını içeren bir e-posta göndermesini veya 444 55 00 numaralı telefondan iletişim merkezimizi aramasını rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi23 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön