19 Ağustos 2015

Anadolu Hayat Emeklilik Bu Kadar İhmalkarlık Olamaz

1---1665 Hesap numaralı müşterinizim. Adınızın güvenirliğine inanarak 2012 yılında sizinle çalışmaya başladım fakat maalesef büyük hayal kırıklıklarıyla karşılaştım. Çalışmaya başladıktan bir süre sonra kredi kartı değişikliği yapmam nedeni ile işlemimizi tarafınızdan zorunlu olarak dondurdum ve tarafınızdan hiçbir şekilde destek ve yardım alamadım.

Ne para iadesi yapabildiniz ne de bir öneride bulundunuz. Fakat yeniden 2015 Yılında tarafınıza talimat geçerek devam etmek istedim. İşlemin yapıldığı onayını aldım. Yalnız kontrol ettiğimde bu zamana kadar başarısız ve ilgisiz ekibinizin işlemi yapmadığını öğrendim. İlgisiz tutumunuz ve müşteri kaybındaki özveriniz için gereğini rica ederim.

Muammer 1.546 Okunma

Cevaplar

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi27 Ağustos 2015

  3527994 numaralı şikayet ile ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

 • Muammer22 Ağustos 2015

  Bugün şikayetimle ilgili hiçbir çözüm sunamayarak tarafıma yapmış olduğunuz yersiz dönüşünüz için sizi tebrik ederim. Şirketinizin beni yeterince mağdur etmesi bir yana, bünyenizde çalıştırdığınız elemanlarınızın da hiçbir zarara uğramadığım hakkında kattıkları yorumda cabası. Yaşattığınız büyük hayal kırıklığı ve mağduriyetimle ilgili bugün itibari ile hukuki süreci başlatacağımı belirterek, bundan sonraki süreçte çevremdeki herkesin sizin ne kadar gereksiz ve işlevsiz bir kurum olduğunu duyurmak için çaba sarf edeceğimi ayrıca belirtirim. Müşteri kaybınızın gün ve gün artacağından şüphe duymayarak başarılarınızın devamını dilerim.

 • Muammer19 Ağustos 2015

  Merhaba, umarım belirttiğiniz gibi titizlikle ve ivedi olarak dönüşünüz gerçekleşir. Teşekkürler.

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi19 Ağustos 2015

  3527994 numaralı şikayet ile ilgilidir. Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön