31 Mayıs 2013

Anadolu Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Giriş Ücreti!

15 Şubat 2013 tarihinde Adana Merkez İş Bankası Şubesinde eşim adına BES yaptırdım. Oradaki sigortacı arkadaş şartları konuşarak anlattı. 28. 05. 2013 tarihinde ilgisizlik ve herhangi bir internet takip şifresi gelmediği için ayrılmaya karar verdim. Sisteme toplamda 365. 95 TL. para yatırdım. Ben sadece 98 TL giriş ücretini keserler diye düşünürken paramın hepsi gitti. Meğer 10 yıllık giriş ücretini peşin alıyorlarmış. Bana bu bilginin verilmediğini ilk imzada da en fazla 3-5 yıl bu birikimi yapacağımı söylediğim halde bu bana hatırlatılmadı. Yanlış anlamış olabilirim diye bireysel müşteri temsilcisi arkadaşa sordum o da evet o gün 98 TL haricinde bir şey konuşulmadı dedi. Bizim paraların hepsi gitti.

Ekrem 1.694 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem03 Haziran 2013

    Beni arkadaşlar aradılar ve gerekli yerlere mail veya fax çekmem istendi.Buradaki diğer arkadaşların şikayetlerine bakıncada ben yinede ucuz kurtulmuşum.Benim arkadaşlara tavsiyem sigortacılar konuşurken yanlarında kayıt cihazı veya kamera bulundurmaları yoksa benim gibi ispatlayamazlar.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi31 Mayıs 2013

    1827623 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön