sta-4-hoverİyi Çözüm

Anadolu Hayat Emeklilik Ayrılma Talebinde Kesilen Tutarlar Hakkında

Göker Göker14 Eylül 15:53

Anadolu Hayat Emeklilik şirketiyle olan bireysel emeklilik hesabımı sonlandırmak istedim. Hali hazırda ilk başta yapılmış olan giriş aidat kesintisine rağmen tekrardan ''ertelenmiş giriş aidatı'' adı altında 1.099 TL para kesintisi olacağı söylendi (konuşma görseli ekte) ve toplamda tahmini iade tutarının 5.013 TL olacağı bildirildi. Benim kredi kartımdan hali hazırda toplam 5.840 TL katkı payı kesildi. 

Nasıl olabiliyor da yatırılan tutardan çok daha düşük bir tutar iade ediliyor? Gerçekten BES'e dahil olduğum için çok pişmanım, bırakın kar etmeyi, yatırdığım tutardan ''ertelenmiş giriş aidatı'' altında bir kesintiyle çok daha düşük bir tutarı iade olarak alabileceğim. 

full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

Anadolu Hayat Emeklilik Logo Anadolu Hayat Emeklilik 15 Eylül 11:55

Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

Anadolu Hayat Emeklilik Logo Anadolu Hayat Emeklilik 14 Eylül 15:53

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri İlişkileri ve Dijital Kanal Yönetimi Müdürlüğü [email protected] 08507245500

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Göker 15 Eylül 12:05  

    Ertesi gün arandım. Arayan kişinin ilgisi ve bilgilendirmesi üst düzeydi. Konuyla ilgili araştırma yapıp tarafıma tekrar dönüş yapacaklarını iletti.

    • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler