09 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9106497

Anadolu Hayat Emeklilik Amatör Çalışan Nedeniyle Zarara Uğradım!

Anadolu Hayat Emeklilik'ten otomatik bireysel emeklilik yaptırdım. Şirket değişikliği nedeniyle iptal etmek için 12.07.2017 tarihinde telefon ettim. Sonrasında tarafıma mesaj geldi 300041176906 numaralı kayıt alındı yazıyordu. Telefonda "20 iş günü içinde ödeme yapacağız" dediler. Bugün (09.08.2017) param yatmayınca yeniden aradım ve "iptal işlemi için form doldurmamışsınız" dediler. Siz benden böyle bir şey istemediniz. Şimdi ben form dolduracağım (sözde 5 dakika içinde mailimde olacaktı yarım saat oldu halen form yok) ve 20 iş günü yine bekleyeceğim.


Ben gelecek paraya göre planımı yaptım. Şimdi planım aksayacak. Bunun yanı sıra telefonda "şikayet hattı var mı" diyorum "hayır yok" diyorlar. İnternet sayfasından şikayet yapayım dedim yaklaşık 30 kez doğrulama kodu girdim ama mesaj gönderildi mi bilgim yok. Anadolu Hayat Emeklilik çalışanının amatörce davranışı beni mağdur yaptı.

Tc 687 Okunma

Cevaplar

  • Tc10 Ağustos 2017

    Size hiçbir şekilde inanmıyorum. Bugün yine telefonla aradım. Amatör operatörünüz benden yine ayrılma formu istedi, benim ısrarım üzerine baktı ki formlar size ulaşmış. Bana hala 20 iş günü içinde paranız yatacak diyorsunuz. Ben artık sadece paramı değil beni uğrattığınız zarar içinde bir açıklama istiyorum. Sözde müşteri yetkilileriniz arayacaktı ama nasıl bir firmaysanız o kadar fazla şikayet var ki hala beni arayamadılar. Diğer konuda bir poliçemi iptal etmeye çalışırken siz nasıl olur da benim iznim olmadan ikinci poliçemi yaparsınız. Birisi T.C. numaramı ele geçirse sizde kaç poliçe açabilir acaba? Ben tüm maaşımı size vermek zorunda mıyım? Telefonda da söylediğim gibi artık sizden nefret ediyorum sayenizde iş bankasından bile nefret ediyorum. Hiç inandırıcı değilsiniz. Paramı yatırın artık bir gece bile paramı kullanmanıza izin vermiyorum.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi10 Ağustos 2017

    Müşterimize iletmiş olduğu telefon numaralarından ulaşılamamaktadır. Konu ile ilgili bilgi verebilmemiz için kendisine ulaşabileceğimiz telefon numarasını içeren bir e-posta göndermesini veya 444 55 00 numaralı telefondan iletişim merkezimizi aramasını rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 0 850 724 55 00

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi09 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 08507245500

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler