Anadolu Hayat Emeklilik Yok Böyle Bir Firma!

Göktuğ P. |

2014 yılı aralık ayında bir bayan aradı son derece naif harika sesiyle bana emeklilik sattı. Konuşmalar incelendiğinde görülecektir sigortanızı hemen başlatırsak bir kampanyamız var çok avantajlı bundan yararlanacaksınız dendi.

Ben bu ay yapamam dedim, önümüzdeki ay ocak itibariyle kesebilirsiniz dedim. Tamam dedi hemen işleminizi başlatıyorum dedi. Ben sisteme kayıtlı olmamın verdiği rahatlıkla İş Bankası ile de 15 küsur senedir çalıştığım için güvenerek onayladım.

Ama gel gelin birkaç ay sonra kaba bir ses tonuyla bir bayan arayıp şubat ayı itibariyle başladığını olayı izah etmeme rağmen hiç kaile almadan şubat ayı itibariyle başladığını söyledi. Düzeltilmez ise çıkacağım buradan.

Etiketler :

Sigorta Başvuru Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göktuğ P.
  14 Kasım
  17:05

  Bu tuzağa kimse düşmesin teşekkür ediyorum. Aklınızı kullanın ve kendiniz birikim yapınız bu ülkenin düzenin çivisi çıkmış.

 • Göktuğ P.
  27 Ekim
  10:32

  Siz bilgi verseniz de sisteminize çakılı kaldığımı ve bugüne kadar yatırdığım paramın hiçbir kısmını 5 seneden önce geri alamadığımı öğrendim bu tuzağa düştüm diğer insanlar da düşmesin kesinlikle bu emekliliğe girmeyin eğer biraz aklınız varsa.

 • Göktuğ P.
  15 Haziran
  14:58

  Firma hiçbir şekilde yardımcı olmamakla birlikte, hem yanlış yönlendirme yapıp hem de hatalarını kabul etmeyip hem de 6 ay önceki satış yapan personeli kayıtlarını incelemeye bile tenezzül etmedikleri gibi aynı şeyleri tekrarlayan cihaza benzer personelleriyle insanı çileden çıkarmaya devam etmişlerdir. Mümkün olan en kısa sürede sistemden çıkmak için genel müdürlüklerine başvuracağım... .

 • 12 Haziran
  12:14

  3301500 numaralı şikayetle ilgilidir.

  Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00

 • 12 Haziran
  11:55

  3301500 numaralı şikayetle ilgilidir.

  Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00