Anadolu Hayat Emeklilik Vergi Borcu Yoktur Yazısının 2 Haftadır Mail Adresime Gönderilmemesi.

Melike M. |

Babam 12 Temmuz 2016 tarihinde vefat etmiştir. Anadolu Hayat Emeklilik'de 16**** nolu bireysel emekliliği vardır. Hesabın kapatılması için tüm evrakları firma ile paylaştım. Hesaptaki parayı alabilmemiz için vergi borcu yoktur yazısının tarafıma ulaştırılması gereklidir. Fakat 2 haftadır 444 55 00 nolu numarayı arıyorum ve her seferinde gönderilen olacak mail 2 haftadır tarafıma ulaşmamış durumda. Bu mağduriyetimi hiçbir zaman unutmayacağım ve en yakın zamanda annemin hesabını da iptal ettireceğim. Kendimde sizden hesap açtırmayacağım. Yazıklar olsun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike M.
  14 Ekim
  12:24

  Şikayet yazısı yazdıktan sonra mailin 10 dakika içinde tarafıma ulaşması çok manidar gerçekten. Annem de sizin bireysel emekliliğinizden yararlanmakta. Ama ben kesinlikle sizin müşteriniz olmayacağım. Babam vefatında sadece sizin firmanızda zorlandım. Hala çekmiş olduğu kredi hakkında da dönüş alamadım. Hala doktor kontrolündeymiş. Ve evrakları gönderdikten sonra her aradığımda müşteri temsilcilerinizin evraklardan haberi yok. Başta gelmedi diyorlar, baskın bir ses tonunda konuştuğumda nedense evrak sizde bulunuyor. Hakikaten siz bu işi yapamıyorsunuz.

 • 10 Ekim
  11:57

  6629395 numaralı şikayetle ilgilidir.

  Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00

 • 08 Ekim
  09:08

  6629395 numaralı şikayetle ilgilidir.

  Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00