22 Kasım 2013

Anadolu Hayat Emeklilik Personelinin Üslubu!

Koskoca İş Bankası ve Anadolu Hayat Emeklilik benim aylık 9 küsür lirama ihtiyacı varmış yeni öğrendim. 2011 yılında yaptırdığım BES'in evraklarını imzalarken, arada hayat sigortasının da evraklarını imzalatan u**k**'ı tebrik etmek istiyorum.

Bugün kendisi ile telefon konuşmam da bana evet arada imzalatıp, sonra üstünü ben doldurmuş olabilirim. Şikayetiniz var ise merkeze dilekçe yazın deme lüksüne sahip. Ben kendi boyumu, kilomu bilmesem, u** bey yanlış yazmasa hakikaten bilinçli imzaladığımı düşünüp, insanlardan özür dileyeceğim. 1 yıl boyunca yanıltarak aldığınız hayat sigortası payım beni zengin etmez, ancak sizin gibi büyük bir firmaya bu tarz sinekten yağ çıkarmak yakışmaz.

Ayşe 417 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe 28 Kasım 2013

  Az önce iade talebimin olumsuz olduğuna dair aradılar. Kendi personelinin yaptığı usulsüzlük, benim 150 lirama mal oldu. Ne diyeyim hastane parası olması umudu ile...... 2007 den beri abone olduğum Anadolu Hayat firması benim ve çevrem için bitmiştir.

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi28 Kasım 2013

  Mesajına istinaden Müşterimiz tekrar aranmıştır.

 • Ayşe 27 Kasım 2013

  Bugün Çarşamba, hala ne arayan var ne soran!!!

 • Ayşe 25 Kasım 2013

  Şuan bekleme aşamasındayım, elimde henüz net bir bilgi veya tatmin edici bir dönüş yoktur. Bilgilerinize

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi22 Kasım 2013

  2129481 numaralı şikayet ile ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön