26 Şubat 2013

Anadolu Hayat Emeklilik Paramı Hala Ödemedi!

Anadolu Hayat Emeklilik e 10 yıl önce birikim sigortası adı altında kayıt olmuştum. Süre sonu 20 Şubat'da doldu. Ben daha önce 1 ay kadar önce arayarak süre sonunda benden istedikleri evrakları bir dosya içinde çok önceden göndermeme rağmen eşimin evrakları ile karıştırmış olduklarını tahmin ediyorum. (Diğer çocuğumu da eşim sigorta yaptırmıştı).

Eşim sistemden çıktığı için o parasını zamanında aldı. Bende aynı şekilde alacağımı sanıyordum. 22 Şubat'ta bankaya uğradım sonuç yok. Bugün 25 Şubat'ta tekrar yine yok. Banka Anadolu Hayat'ı aradı, görevliye evrak göndersin demezler mi? İncelememişler demek evrakları yollamıştım oysa ki 1 ay önce. Şimdi hala para ortada yok mağdurum.

Serkan 299 Okunma

Cevaplar

  • Serkan11 Nisan 2013

    10 yıl para yatırdım. Herhangi bir evrak kesilen şu kar şu ele geçen şu diye bir evrak vs alamadık. Geri dönütlerde daha iyi hizmet olmalı.

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi26 Şubat 2013

    1653941 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön