Anadolu Hayat Emeklilik Kesinti Yok Dedi Paramdan Kesinti Yaptı.

Fatma H. |

Anadolu Hayat Emeklilik 2012 Ağustos ayından beri bireysel emeklilik sisteminize kayıtlıyım. Bugüne kadar yatırmış olduğum meblağları topladığımda: 1.958 lira tarafımca ödenmiş, 283,25 lira devlet katkısı olarak hesabıma yansıtılmıştır. Sistemimde toplam da 2,241,25 lira olması gerekirken internetten incelediğim takdirde böyle olmadığını görmüş bulunmaktayım. Tarafımca yatırılmış olan paranın sisteme kayıt olurken " hiç bir şekilde kesinti olmayacak" denilmesine rağmen neden ve nasıl kesildiği hakkında bilgilendirilmek paramın geri ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Kesinti ve Masraflar Ödeme Yapmama / Geç Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  15:07

  Müşterimizin dilekçesi tarafımıza ulaşmış olup, konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra kendilerine dönüş gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00

 • Fatma H.
  24 Şubat
  08:39

  sıkıntım hiç bir şekilde giderilmediği gibi, bi de üzerine "yönetici gideri" diye bir şey öğrendim. sisteme kayıt edilirken bunların hiç biri hakkında bilgilendirme olmadığı gibi yalan yanlış bilgilendirme de yapıldığını anladım. İlgili herkesten şikayetçi olduğumu belirten bir dilekçeyi mailinize yolladım . Eğer kurumunuz sorunumu gidermezse dava açmayı düşünüyorum.

 • 21 Şubat
  16:18

  2308779 numaralı şikayet ile ilgilidir.

  Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00