Anadolu Hayat Emeklilik Kampanyaya Dahil Olamıyorum!

Murat E. |

Aralık ayında Anadolu Hayat Bireysel Emeklilik hesabı açtırdım. Bireysel Emeklilik hesap numaram: 1127673. Aylık 200 TL katkı payı ödüyorum. Şuan bir Maxipuan kampanyası var. Anadolu Hayat Bireysel Emeklilik hesabı açtıranlara ilk ay katkı payının %25'i kadar Maxipuan yüklüyorlar.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettiğimde Maxipuanlarımın yükleneceğini söylediler. Teşekkür edip telefonu kapattım. Sonra beni arayıp üzgünüz yükleyemiyoruz dediler. Ben hesabı erken açtırarak hata mı ettim? Yetkilileri göreve çağırıyor, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak kampanyaya dahil olmak istiyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat E.
  05 Mart
  15:46

  İş Bankasının şirketi değil misiniz, onlardan betersiniz, gösterip vermiyorsunuz, bende biliyorum o tarihleri, benim suçum neydi erken hesap açtırarak diyorum, umurunuzda değil, hata sizden müşteri memnuniyeti bekleyen de zaten!!!

 • 05 Mart
  10:32

  1666058 numaralı şikayetle ilgilidir.

  Maksipuan kampanyamız 1 Şubat - 15 Mart 2013 tarihleri arasında açılan bireysel emeklilik hesaplarını kapsadığından söz konusu hesabınız için farklı bir işlem yapılamayacağı hususunu bilgilerinize sunarız.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00