Anadolu Hayat Emeklilik İzinsiz Poliçe Hazırlama.

Erkan A. |

İş Bankası'ndan tüketici kredisi çektim. Normal olarak hayat sigortası yaptılar. Krediyi erken kapadım. Krediyi kapadıktan yaklaşık 6 ay sonra Anadolu Hayat Emeklilik tarafından haberim yokken olmayan kredinin sigortası yapılmış. Üstelik bedeli ek hesabımdan çekilmiş. Bankaya dilekçe yazdım. 3 veya 4 defa Anadolu Hayat Emeklilik'e iptal için yazdılar. Aradan 2-3 ay civarı bir süre geçti hala poliçeyi iptal etmediler. Geçen gün internet sitelerinin bize ulaşın kısmından savcılığa suç duyurusunda bulunacağım diye yazdım ona bile dönen olmadı. Üstelik "İş Bankası'ndan borcunuz var ödeyin" diye sürekli mesaj geliyor ve bu benim bankalardaki kredi notumu düşürüyor.

Etiketler :

Habersiz - Fazla Tahsilat Habersiz Sözleşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan A.
  03 Mart
  23:25

  Şikayetvar a yazalı 15 gün oluyor neredeyse. Anadolu hayattan arayan soran yok. 01.03.2016 işbankasından aradılar. Ek hesabımın 48 gündür gecikmede olduğunu söylediler. Bende durumu anlattım. Bilgi edinip hemen döneceklerini söylediler onlardan da ses seda yok. Dilekçemi hazırladım. 07.03.2016 nitelikli dolandırıcılıktan savcılığa suç duyurusunda buluncam.

 • Erkan A.
  21 Şubat
  21:47

  Bildirmiş olduğum telefon numaram yaklaşık 15 yıldır kesintisiz açıktır. Ulaşmak isteyen 7/24 ulaşır. 4455500 No..'lu telefondan bi defa arandım açmaya bile fırsat kalmadan kapadılar. (tabiri caizse çaldır kapat) süreç önümüzdeki hafta sonlanmazsa savcılığa dilekçe ile müracaat edeceğim. Saygılar... Not: banka çalışanının söylediği: firmanın stratejisi biz müşteri peşinde koşacağımıza müşteri bizim peşimizde koşsunmuş...

 • 19 Şubat
  11:09

  4923231 numaralı şikayet ile ilgilidir.

  Müşterimize iletmiş olduğu telefon numaralarından ulaşılamamaktadır. Konu ile ilgili bilgi verebilmemiz için kendisine ulaşabileceğimiz telefon numarasını içeren bir e-posta göndermesini veya 444 55 00 numaralı telefondan iletişim merkezimizi aramasını rica ederiz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00

 • 18 Şubat
  15:13

  4923231 numaralı şikayet ile ilgilidir.

  Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00