21 Eylül 2013

Anadolu Hayat Emeklilik Haberim Olmadan Sigorta Yapmış!

Aşağı yukarı 1 seneyi geçkin zamandır kredi kartımdan 12-18 TL arası her ay işsizlik sigortası adı altında para kesilmiş. Ne böyle bir talebim oldu, ne de işsizlik sigortası denilen şeyden haberim var . Kaldı ki işsiz kalmak gibi bir problemim yok 657'ye tabiyim.

Bu kesintiyi İş Bankası'na sorduğumda , sadece 1 ay bu kesintinin yapıldığını paramın iade edileceğini söylediler. Ancak ayrıntılı dökümde 1 yıldır kesildiğini gördüm. Param iade edilmemiş. Asla haberimin olmadığı bu kesintilerin son bulmasını ve kesilen paralarımın iadesini istiyorum. Aksi halde hukuki yollarla sonuna kadar hakkımı arayacağım. Bu paranın kat kat fazlasını bu yolda harcayacak olsam da.

Seval 194 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi23 Eylül 2013

    2024594 numaralı şikayet ile ilgilidir. Sigortalımıza ait Kredi Kartı Destek Sigortası Türkiye İş Bankası aracılığı ile açılmaktadır. Sigortalımıza Türkiye İş Bankası tarafından dönüş yapılmış olup memnuniyetleri sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön