23 Aralık 2014

Anadolu Hayat Emeklilik Girmek Kolay, Çıkmak Neden Zor?

Anadolu Hayat Emeklilik bireysel emeklilik müşterisiyim. Sisteme girerken işlemler çok çabuk hallediliyor. Sözleşme yapılır yapılmaz üyeliğiniz tamam. Ancak, iş sistemden çıkmaya geldiğinde işlemleri zorlaştırma için ne gerekirse yapılıyor. Önce telefonla isteğinizi iletiyorsunuz. Biz sizin e-postanıza bir gönderi ileteceğiz, onu dolduracaksınız ondan sonra bizim hep meşgul olan faks numaramıza iletmeyi başarırsanız ne ala... Bu faks çalışmıyor sayın ilgililer. Geriye kalıyor posta yolu. En az kargo tutarı 10 lira. Hepsini yapsanız bile, birde 20 gün beklemek zorundasınız. Bu adalet değil. En kısa sürede üyeliğimin iptal edin ve ödememi yapın.

Sevgi 2.192 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi25 Aralık 2014

    belgeleri hem faks hem posta yolu ile kendilerine ulaştırdım ve halen bekliyorum... 20 gün çok uzun bir süre, başka firmalar bir hafta içinde işlemleri hallederken Anadolu Hayat bunu neden başaramıyor?

  • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi23 Aralık 2014

    2918095 numaralı şikayet ile ilgilidir. Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön