Anadolu Hayat Emeklilik Gelir Getirici Faaliyet Yapılmıyor.

Cengiz S. |

Anadolu Hayat Emeklilik'te birikimim olsun diye Bes yaptırdım, üzerinden 5 sene geçmiş neredeyse. Birkaç kez müşteri hizmetlerini de aramıştım bu konuda. Bana kalırsa bu firma bize gelir getirmek için uğraşmıyor, bizim paramızla para kazanmaya çalışıyor (sanırım bütün bes firmaları aynı haltı işliyor) 5 sene önce borsanın yeri, altının yeri, dövizin yeri belli iken, ve benim seçmiş olduğum fon dağılımları ile çok daha fazla para kazandırma imkanları varken sadece %10 civarı bir para kazandırmışlar.

5 yılda %10 kazandırmak için Bes uzmanlığından faydalanmaya lüzum yok gibi. Sonra da neden Türkiye'de kimse Bes'e girmek istemiyor diyorlar. Tanıdık bankacı arkadaşlar dahi Bes' i tavsiye etmiyor.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  14:11

  3338991 numaralı şikayetle ilgilidir.

  Fon yönetim şirketleri tarafından profesyonelce yönetilen, farklı yatırım stratejilerine göre seçebileceğiniz çok sayıda ve farklı özelliklerde emeklilik yatırım fonu sunuyoruz.

  Tercih ettiğiniz emeklilik yatırım fonlarının kazançları üzerinden kurumlar vergisi veya gelir vergisi kesintisi yapılmaz. Üstelik, emeklilik yatırım fonlarının kesintileri yatırım fonlarının kesintilerinden daha düşüktür.

  Ödemelerinizin yönlendirileceği fonlarla ilgili detaylı bilgi almak ve fon dağılımınıza karar vermek için emeklilik yatırım fonlarımızı inceleyebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00

 • 29 Haziran
  12:15

  3338991 numaralı şikayetle ilgilidir.

  Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00