Anadolu Hayat Emeklilik Bu Kadar Vurdum Duymaz Bir Sigorta Şirketi.

Utkan Atakan A. |

10 Mayıs 2014 tarihinde babamı kaybettim. Anadolu Hayat Emeklilik'te Bireysel Emekliliği ve hayat sigortası vardı. Anadolu Hayat Emeklilik'in İstanbul'da ki merkezi bize eylül ayında bir yazı göndererek eksik evraklı bildirdi ve eksik evrakların gönderilmesi için bize bir yazı gönderdi. Bizde şirketin bize bildirdiği evrakları şirketin merkezine gönderdik. Bizden istenilen evraklar şirketin adresine Aralık ayında ulaştı. Ocak ayının sonuna kadar bana geri dönüş yapılmadı. 1 hafta da 2 kere aradım. Bugün son arayışımda bana yine ''eksik evrak var'' dediler. Daha şirket müşterisinden hangi evrakları istediğinden haberdar değil. Durmadan aynı şeyleri bize söylüyorlar. Bu kadar vurdum duymazlık olmaz!

Etiketler :

Bürokratik Zorluklar Ödeme Yapmama / Geç Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Utkan Atakan A.
  17 Mayıs
  13:18

  Şikayetimizle ilgili hiçbir işlem yapılmamıştır. Aksine daha sonraki taleplerimizde de benzer sorunlar yaşıyoruz. Şikayetimizin altına tatlı dille birkaç cümle yazarak, müşterileriyle ilgileniyor havası yaratmaya çalışıyorlar. Anadolu Hayat Emeklilik müşterisine hiç yardımcı olmuyor.

 • 01 Şubat
  13:40

  4776666 numaralı şikayet ile ilgilidir.

  Müşterimizle görüşülmüş, kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir.


  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00

 • 29 Ocak
  15:14

  4776666 numaralı şikayet ile ilgilidir.

  Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Merkezi
  hizmet@anadoluhayat.com.tr
  444 55 00