11 Temmuz 2016

Anadolu Hayat Emeklilik 20 İş Gününü Doldurmak!

Yaklaşık 2 yıldır prim ödüyorum. Çok acil olması sebebiyle para lazım oldu. 13 Haziran'da tüm evrakları gönderdim. Bugün 11 Temmuz. Halen paramı kendi paramı hem de 700 TL kesilerek dahi olsa alamadım. Bir çok kez aradım. Durumun acil olduğunu belirttim. İlla 20 iş gününü dolduracak mısınız dedim ama nafile. Artık eminim ki müşteri memnuniyetini düşündükleri falan yok. Biz de para bir gün dursa kardır diye hareket ediyorlar.

Barış 273 Okunma

Cevaplar

 • Barış18 Temmuz 2016

  18.07.2016 itibari ile halen paramı alamadım. Gerekli mercilere yasal şikayetimi yaptım

 • Barış15 Temmuz 2016

  Bu gün 15.7.2016 onların değimiyle 20.iş günü. Sistemleri böyle çalışıyormuş. Yani 20 iş günü dolmadan paranızı almanız imkansız. kaldı ki bana 7 gün daha bekleyeceksiniz diyorlar. Ben hayatımda böyle dandik firma görmedim. İşleri güçleri bizleri kandırmak sömürmek. Olmayan imzalı sözleşmediki imza ile ayrılma formundaki imza uymuyor dediler. İmzalı sözleşmeyi bana mail atın dedim imzasız sözleşmeyi gönderdiler. 20 iş günü dediler 27.gün parayı ödeyebiliriz dediler. Ayrılırken para kesilmeyecek dediler 700 tlmi kestiler. Allah yedirmesin benim paramı size. Yalan, üçkağıt her şey var. SPK ya mahkemeye baş vuracağım. İnşallah iyi bir ceza yersiniz.

 • Barış14 Temmuz 2016

  Evet paramı bu günde alamadım. Müşteri hizmetleri en erken çarşamba yani beş gün sonra dedi. Oda yalan. Aklı olan bu şirketten uzak hem de çok uzak dursun. Size verebileceği bir artı yok.

 • Barış14 Temmuz 2016

  Paramı halen alamadım. Dün aradılar imzanız uymuyor ayrılma dilekçesini onaylıyor musunuz diye insanın aklı ile alay eden soru sordular. Şakamı bu ben bir aydır kayıtlı telefonumdan kaç kere aradım, kayıtlı e-postamdan kaç kere yazı yazdım, onu da bırakın kendi adıma olan banka hesap ve iban bilgilerini verdim dedim. kaldı ki beni sözlü beyan ile başlattınız benim adıma kim imza atıyor dedim. Sözleşmeyi istedim ama dönen yok. Bana aidat falan demeyen şirket şimdi 700 TL'ye yakın para kesiyor bu neyin nesi dedim. Daha yenilebilir bir sebep uydurma tavsiyedinde bulundum. Ama sonuç yine sıfır. Bu gün bir aydan fazla oldu.

 • Barış13 Temmuz 2016

  Benim telefonum 24 saat açık. Mail adresim sizde kayıtlı. İşleri güçleri bir gün daha nasıl para odemem diyen bir firma. Siz siz olun bulaşmayın. Giriş aidatı yok derler çıkarken 700 TL keserler.

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi13 Temmuz 2016

  5926846 numaralı şikayetle ilgilidir. Müşterimize iletmiş olduğu telefon numaralarından ulaşılamamaktadır. Konu ile ilgili bilgi verebilmemiz için kendisine ulaşabileceğimiz telefon numarasını içeren bir e-posta göndermesini veya 444 55 00 numaralı telefondan iletişim merkezimizi aramasını rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

 • Barış13 Temmuz 2016

  2 gün önce ki şikayetime rağmen beni ne arayan ne soran oldu. 20.iş günüde oldu. Ortada muhatap alıp konuşacak kimsede yok. Müşteri hizmetleri durmadan not alıp iletiyor. , ilettiğiniz yer ile görüşmek istiyorum deyince olmaz diyorlar. Bir daha Anadolu Hayat Emeklilik mı? İmkansız.

 • Anadolu Hayat Emeklilik Temsilcisi11 Temmuz 2016

  5926846 numaralı şikayetle ilgilidir. Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Merkezi [email protected] 444 55 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön