26 Eylül
Yorum Yap
#10951766

Anadolu Hastanesi Antalya Fiyasko!

Anadolu Hastanesi Lara'da göz doktoru k... s... İsimli hekim tarafından ailemin ve kendi çalışanlarının önünde rencide edildim, çocuğuma verdiği gözlüğü takmaması durumunda numara büyür mü diye bir soru sordum sırf bu yüzden, sen beni dinlemedin mi ne söyledim ben şimdi ~bekledi~ ve tekrar aynı soruyu sordu ne söyledim ~tekrar~ dinlemedin mi sen beni yerin dibine girdim utancımdan en çok ta yanımdaki 9 yaşındaki oğlumdan utandım. Bu hastaneye 2 defa gittim 1.'Sinde de eşim kadın doktoru tarafından yok yere azarlandı alaycı tavırlardan hiç bahsetmiyorum.


Ne kadar başarılıdır hastaneye ne kadar müşteri getiriyor bilemem ama nerede saygısızlığın dibine vurmuş, sinirsel rahatsızlıkları olan, hoşgörü yoksunu doktor varsa ben bu hastanede gördüm. Türkiye'deki tek hastane siz olsanız artık gelmeyeceğim sizin hastanenize. Sizin hekimlikten önce işletme bilincini ve insanlara hoşgörülü olma bilincini edinmeniz lazım yazık koskoca bir şirketsiniz çalıştırdığınız hekimlere vatandaşı ezdirmeyin sonuçta herkes bir bedel ödüyor o hastane de bedavaya bakmıyorsunuz bari bu bilinci edinin.

Ertuğrul 2.482 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul'un Teşekkür Mesajı23 Ekim

    İlginiz beni memnun etti teşekkür ederim birilerinin bu tip sorunlarla ilgilenmesi güzel

  • Anadolu Hastanesi Antalya Temsilcisi23 Ekim

    Sayın Ertuğrul D., Öncelikle hizmet kalitemizi artırmak iiçin değerli vakitlerinizi ayırarak yaptığınız geribildirimler için teşekkür ederiz. Telefonda da bahsettiğim üzere, sizleri hastanemizde layk-i ile ağırlayamadığımız için üzgünüz. Bahsettiğiniz olayla ilgili de gerekli tedbirlerin alındığından emin olabilirsiniz. Oğlunuz için geçmiş olsun dileklerimizi sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler