23 Ağustos 2014 #2643164

Efes Pilsen Aldığım Bira Sırf Köpükten Oluşmakta!

Yıllardır tükettiğimiz Efes şişe bira yerine firma üretmiş destek olalım diye 5 Lt.Efes Fıçı bira aldık ama rezil olduk verdiğimiz para da çöpe gitti. Bir damla dahi sıvı bira akmadı maalesef hemde hiç asidi yok. Üzerinde 10 saat soğutun yazan bir ürünü 1o saat önceden kaç kişi alır?


Ayrıca boyutu itibarı ile nerede soğutacaksın? Bitene kadar farklı bardaklara boşalttık sırf köpük aktı biraya dönüşmesini bekledik bu seferde kötü bir tat çıktı ortaya. Üstelik köpüktede metal tadı vardı. Bu ürünlerin daha içilebilir hale getirilmesini istiyorum. Şikayetçiyim.

Hasan 2.694 Okunma

Cevaplar

  • Hasan01 Eylül 2014

    Telefon ile aradılar ürün olsaydı incelemeye gönderirdik dediler ürün yok dedim olay bu .

  • Anadolu Efes Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Anadolu Efes İletişim Hattı 444 33 37

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön