10 Şubat 2014 #2285373

Bomonti Şişesinde Efes Pilsen Kapağının Ne İşi Var?

Merak ettiğim Bomonti filtresiz şişesinde Efes Malt kapağının ne işi var? Ben Bomonti mi içiyorum yoksa Efes Malt mı? Karar vermediğim için içmedim. Şişesini açmadım. Bakalım bu sorumsuzluk nereye kadar, bir tüketici olarak hakkımı arayacağım.

Sezai 597 Okunma

Cevaplar

  • Sezai06 Mart 2014

    şişe bomonti kapak efes malt demekki kafanıza göre dolum yapıyorsunuz? ilginç... bu şişeyi kolleksiyonunda isteyenler belki olabilir yakında fotoyu yükleyeceğim.

  • Anadolu Efes Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Efes İletişim Hattı 444 33 37 ( EFES)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön