Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Anadolu Efes ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Anadolu Efes Tarihi Gecen Ürün

235
Ozan
Ozan 27 Ekim 2022 16:08
Anadolu Efes Tarihi Gecen Ürün

Anadolu Efes almış olduğun bira ların tarihi geçmiş insan sağlığınla oynanmakta güvenli olsun diye tekel alıyoruz boşuna mı alıyoruz gereğinin ve hatanın telafisinin yapılmasını yetkililerden arz ederim. Aksi takdirde Tüketici Mahkemesi'ne başvurumu gerçekleştireceğim.

Anadolu Efes Logo
Anadolu Efes28 Ekim 2022 08:59

Benzer Şikayetler

profile
58
3 hafta önce
profile
Kaan'ın Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Anadolu Efes ekibine ve Şebnem hanıma çok teşekkür ederim. Açıkçası bu kadar hızlı bir dönüş beklemiyordum. İlgileri ve alakaları için tekrar teşekkür ederim. Efese devam.”

Anadolu Efes Efes Özel Seri Bozuk Biralar. Bu Kadar Olmaz!

Aydın orta mah. Den 9 adet Efes özel seri bira aldım 6 tanesinin tarihi geçmiş çıktı. Bayi iç bir şey olmaz dedi ve gecemiz rezil oldu. Başka bayiden ...

profile
136
4 hafta önce

Anadolu Efes SKT Geçmiş Bira

Gaziosmanpaşa Çetinkaya sk. Bayiden 2 şişe Efes bira aldım. Eve gittiğimde bir şişe bardağa boşalttım. İki Yudum içtim bir tuhaflık var. İki Yudum daha içtim. Ekşimiş. Sonra SKT baktım 1 ay 2 gün geçmiş. Geri götürdüm. Bayi beni azarladı. Sonra paramı iade etti. Bir daha Efes mi tövbe.

profile
118
25 Şubat

Anadolu Efes Son Kullanma Tarihi Geçmiş Mal Satıyor

Anadolu Efes grubunun bayileri son kullanım tarihi geçmiş bira sattırıyorlar. Bayisine gittiğimde malı iade bile almadılar. Zaten sağlığa yararlı bir tarafı yok bari son kullanma tarihi geçmiş malı raflardan kaldırın arkadaş. Yılların markasını ayaklar altına almayın lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Barış
Barış
 

Kardeşim bunun tarihi daha geçmemiş