Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Anadolu Efes ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Anadolu Efes Kalitesiz Bira Pahalı

45
Bilgin
Bilgin 09 Aralık 2022 23:51

Ben yıllardan beri Efes extra içiyorum ama son iki aydan beri aldığım ve de dışı değişmiş kutularınızın eski tadı yok baş ağrısı yapıyor tadı da eskisi gibi değil hem fiyat yüksek hem tadı çok kötü neden kaliteden ödül veriyorsun ki çok zayıf oldunuz yakışmıyor.

Anadolu Efes Logo
Anadolu Efes12 Aralık 2022 09:02

Benzer Şikayetler

profile
27
3 gün önce

Anadolu Efes Efes Malt +1 İçindeki Tortu Ve Pis Görüntü

Cuma günü işten eve gelirken Efes Pilsen marka 2-3 tane bira aldım. Sofrayı kurdum tam içecekken içindeki pisliklerle karşılaştım. Gördüğüm anda midem bulandı ve içemedim. Param da biralar da çöpe gitti. En güvendiğim markalardan biriydi yıllardır ancak bir daha asla almam.

Anadolu Efes Efes Malt +1 İçindeki Tortu Ve Pis Görüntü
Anadolu Efes Efes Malt +1 İçindeki Tortu Ve Pis Görüntü
Anadolu Efes Efes Malt +1 İçindeki Tortu Ve Pis Görüntü
profile
93
6 gün önce

Anadolu Efes Hijyen Ve Temizlik

Merhabalar Anadolu Efes miller bira cam şişesi içinde sümüksü bir tortu parçasına denk geldim şişenin içinde birayı elime aldım tam ağzıma götürüp içecektim aniden gördüm. Midem bulandı tek içtiğim biraydı lütfen geri dönüş yapın bu şişeyi aldığım tekel bayi'ye iade edeceğim

profile
101
1 hafta önce

Anadolu Efes Kötü Tad Ve Eksik Gramaj

Bugün tekel bayisinden aldığım birada yüksek şeker tadı aldım son kullanma tarihi geçmemiş ve eksik gramaj vardı Efes extra kutu birada içemedim bile gramaj eksik tad kötü senelerdir içerim ilk defa böyle bir şey yaşadım. Efes e yakışmadı. Lütfen dönüş yaparsanız konuyla ilgili sevinirim

profile
47
1 hafta önce

Anadolu Efes'in Esnafa Yanlış Yaklaşımı

Sayın yönetici yanınızda yalancı insanlar çalıştırmayın İzmir k. Yakada da bir bayiyim bana geçen sene verilecek ürünlerim verilmedi. Geçen şef diye biri geldi kendini Efes'in sahibi falan zannediyor gibiydi size tavsiyem elemanlarınızı bir gözden geçirin. Hiç yakışmıyor koskoca firmaya.

profile
77
1 hafta önce

Anadolu Efes Şişe Dolum Eksikliği!

Efes Pilsen şişe aldığımız biralarda şişelerde dolumda eksiklik var kimisi normal kimisi eksik aldığımız 10 şişede 1 şişe eksik bira ödemiş gibiyiz bununla ilgili resimler mevcuttur resimleri markaya zarar vermemek için paylaşmadım ama elimizde mevcut gereğini yapılmasını rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .