Toplam çözüm sayısı
..
Amway ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Hacer'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Amway Ürünlerinin Arkasında Durmayı Bile Bilmiyorlar Gereksiz Pahalı

14420görüntüleme
Hacer
Hacer 09 Aralık 2020 15:49

Anwaydan ürün aldık ürünü hiç açmadığımız halde iadesini kabul etmediler bir ürün satıyorsanız ürününüzün arkasında durmayı bilin. Gereksiz pahalı verdiğiniz paraya değmeyen bir ürün. Yok idrarı bile anway ürününde denemişler onu bile içilecek duruma getirmişmiş! Kesinlikle alınmaması gereken bir ürün suyu resmen kokutuyor!

6 Yorum

Tufan
Tufan18 Ocak 03:42
 

Nasıl böyle bir şey olur, lütfen ama lütfen iadenizi yapınız bu sizin hakkınız aldığınız kişi ile şirket ile iletişim kurup şikayet edebileceğinizi paylaşın. Bu durum kabul edilemez!

 1
Nisa
Nisa07 Nisan 15:48
 

Tamamen doğal ve uygun fiyatlı Farmasi ürünlerini denemenizi tavsiye ediyorum. Turk firması SGK onaylı helal sertifikalı ürünlere sahiptir.🥰

Tc Tijen
Tc Tijen17 Nisan 15:27
 

Hacer hanım bu kesinlikle mümkün değil. Serbest girişimciyim ve 15 yıldır ürün kullanmaktayım. Amway'de %100 müşteri memnuniyeti söz konusu. Kimden aldınız? O kişiyle iletişime geçin lütfen

Hacer
Hacer17 Nisan 15:30
 

Kendisiyle iletişime geçtim dalga geçer gibi cevaplar verdi kullanıp kullanmamak size kalmış ama ürünün iadesi mümkün değil dedi.

Barış
Barış11 Haziran 18:22
 

Kendiniz şirketle iletişime geçebilirsiniz. Şirketi aradığınızda İngilizce bir şeyler duyarsanız kapatıp tekrar arayın. İngilizce santrale bazen atabiliyor. Tekrar aradığınızda temsilciye şikayetinizi bildirin. Sizinle ilgilenmeyen serbest girşimcisiyle ilgili de bilgi verin.

Tc Tijen
Tc Tijen12 Haziran 12:18
 

Hacer hanım ürünü temsilciden mi aldınız? Lütfen şirketi arayın ve bilgilendirin. Son derece sağlıklı bir su elde ediyorsunuz. Kesinlikle koku yok. Mineralli su içiyorsunuz. Üstelik kloru da yok ediyor.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 2 hafta önce

Amway espring su arıtıcı kullanıyoruz PH yüksek diye taktırdık fakat tadı çok kötü ve çaydanlıkta gereken yerlerde su hep kireç bırakıyor. Şu ısıtıcı 5 farklı ailede aynı ürün onlarınkine bakıyorum kireç yok sadece bizim suda var ve filtresi çok pahalı. Üste para verip dışarıdan su alıyoruz.

profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Ağustos 16:32

2020 yılında Amway Su Arıtma cihazı aldım ve kurulumu yapıldığında bozuk çıktı, tamiri için alıp götürdüler ve kullanmadığım ürünün filtresinin bozuk olduğunu söylediler. İki kez ücretli değişimi kabul ettim. Ürün hala çalışmayınca onarımı ya da iadesi için tekrar aldılar ve tekrar ücretli filtre de...

profile
 • 0görüntüleme
 • 12 Aralık 2020 15:40

Siyah plastik olan su giriş ve çıkış borusunun boğaz kısmından su kaçırıyor. Alt kat komşumun evinin tavanından su akıtacak kadar sudan bahsediyorum. 1 sene önce yine aynı sorunla İzmir servise göndermiş ve hatırı sayılır bir fiyat ödemiştim. Gecen sene "su basınçlı geliyor" dendi. 8. Katta oturduğu...

profile
 • 0görüntüleme
 • 02 Aralık 2020 23:51

Bu arıcıya dünya para verdim ama tadı çok kötü su içemez oldum tiksiniyorum artık sudan. Bu kireç nedir anlamsız? Su arıtmıyor sanki kireci ayrıştırıp kireç yiyoruz o kadar vahim durum. Lütfen bu marka gerçekten iyiyse sahip çıksın ürününe yazık günah para kolay kazanılmıyor bizim için.

 • profile
1 Destekçi
3 Yorum