Toplam çözüm sayısı
..
Amway ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  6 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Amway Filtrenin Pahalılığına Çözüm Yok!

18449görüntüleme
Hayriye
Hayriye 10 Aralık 2020 23:51

Yaklaşık 3 sene önce tavsiye üzerine Amway su arıtma aldık ama alırken filtrenin fiyatının her sene katlanarak artacağını bilmiyorduk. Bilseydik almazdık. Amway yönetimi bu şikayetleri görmüyor mu? Tamam aldık ama bizim gibi bu durumdan şikayetçi olan belki binlerce kişi var. Bence kullanılan suya göre değil de süreye göre ayarlanmış. Her üç ayda bir bir ışığı yanıyor, yani ister sadece çay demleyin, ister halı yıkayın o suyla. Kullanım miktarına göre değil. Süreye göre 12 ay tamamlandığında bütün ışıkları yanıyor. Bu aralar değiştirmem lazım ama filtre 1000 TL civarında. İster al, ister alma. Kesinlikle en kısa zamanda değiştireceğim. Su arıtma filtresinden dolayı Amway'den uzak duruyorum. Amway'in bu şikayetleri dikkate aldığını da düşünmüyorum ki geri dönüş yüzde 4.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  6 Yorum

6 Yorum

Sevgin
Sevgin26 Aralık 2020 23:06
 

Merhaba, şu an bende filtre araştırıyorum ve fiyatları aynen dediğiniz gibi. İnternette 650 TL den başlayan fiyatlar var ama! Nedir, ne değildir bilmek mümkün değil.

 2
Tufan
Tufan18 Ocak 03:33
 

Sevgin Hanım merhabalar internette gördüğünüz filtreler aylar hatta yıllar önce alınıp depolanmış ürünler olabilir. Ben üst düzey bir Amway temsilcisi olarak sizlere özel 2021 model orijinal Amway E-Spring filtrenizi %10 indirimle adresinizi iki gün içerisinde İzmir Amway Resmi deposundan yollattırabilirim.

 1
Funda
Funda07 Mart 08:37
 

Merhaba bende 3 yıldır anway arıtma kullanıyorum. İlk yıl sizin gibi şikayetçi oldum. Bana kullanmadığınız zaman arıtma nın fişini çekin dediler. Ve 5 ton su tüketimi olmadan filtreyi değiştirmedi. 1. Işık 8 aydan önce yanmadı. Tavsiye ederim

Tc Tijen
Tc Tijen04 Mayıs 18:05
 

Amway filtresi 5000lt suyu arıtıyor. Bu da 263 damacana suya denk geliyor. Üstelik biyolojik arıtma yapıyor ve virüsleri de öldüren uv teknolojisine sahip. Böyle olunca ve söz konusu sağlık ise 1000₺ fazla olmuyor. 10₺'den 263 damacana su =2630₺ yapıyor. Damacananın sağlık üzerindeki olumsuz etkilerinden bahsetmiyorum bile. İsterseniz Facebook üzerinden bana ulaşabilirsiniz Amway'in 450 kalem kaliteli insan ve doğa dostu ürünleriyle ilgili.

 1
Oktay
Oktay07 Haziran 23:33
 

Ürünü bana satar mısınız?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler