13 Mayıs
#11962283

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nın Personelleri Ve Eğitimi Çok Kalitesiz!

A1,2 ve B1 olarak kaydoldum. En başından itibaren kaliteli bir eğitim alamadım sürekli bir öğretmen değişikliği yaşadım ve öğretmenler derste çok ilgisiz. Kimisi eski sevgilisini anlatıyor kimisi yeni sevgilisini. Derse geç gelip dersi erken bitiriyorlar. Konuşma kulüpleri çok baştan savma ve sadece haftada 1 gün oluyor kesinlikle çok yetersiz. Eğitimden çok para ön planda. Kayıt aldıktan sonra sizi kesinlikle sallamıyorlar. Kaç haftadır B1 kuru başlatacaklar başlamıyor ve eylüle kadar da başlamayacakmış. Ben bugün başka bir kursa yazıldım çünkü burası tamamen zaman kaybı. Öğretmenler ve ofiste çalışan personeller çok kalitesiz. Çözüm odaklı çalışan kimse yok.

Sevinç Sevinç 4.121 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevinç16 Mayıs

    İzmir Karşıyaka

  • Sevinç13 Mayıs

    İzmir-karşıyala şube kaldı ki hangi şube olduğunun bir önemi yok. Amerikan Kültür olarak öncelikleriniz farklı. Herkesi sadece yürüyen para olarak görüyorsunuz. Sıfır eğitim sıfır kalite!

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi13 Mayıs

    Sayın Sevinç C. ; Konuyla alakalı yardımcı olabilmemiz için eğitim aldığınız Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunu il/ilçe şeklinde belirtmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkezi.

Ziyaretçi Yorumları