16 Mart
Yorum Yap
#11723097

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nda Kayıt İptal Sorunu

Kayıt olduğum sözleşmenin birinci maddesinde, yorumunuzda bahsettiğiniz gibi; '225 TL'lik kayıt ve kitap harcı hiçbir şekilde geri alınmaz. ' şeklinde bir madde bulunmamaktadır. Birinci maddede; 'Kendine verilen kitap ve materyal harç ücreti olan 225 TL hiçbir şekilde geri talep edilmez. 'hükmü yer almaktadır. Buna istinaden tarafınızdan hiçbir kitap, materyal, ya da hiçbir hizmet almamış bulunmaktayım.


Eskişehir Kurum satış müdürünüz D** hanımla, 11.03.2019 tarihinde yaptığım görüşmenin neticesinde; benim kayıt yaptırmak istediğim 1350 TL'lik, haftalık 4 saatlik, hazırlık lise sınıflarının dahil olduğu grubun aksine, 1500 TL'lik, haftalık 8 saatlik, yetişkinlerin dahil olduğu gruba ısrarla kayıt edilmek istendim.


Kamera kayıtlarınıza bakıldığında, sorunu çözümlenmediği için bir sürü insanın içerisinde çaresizlikten ağlayan bir veli ve kendisine sorumlu bir eğitimci gibi değil de, gözünü para hırsı bürümüş satıcı edasıyla; kızıma uygun olmayan bir programa beni ısrarla dahil etmeye çalışan müdürünüzü de görebilirsiniz.


6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanuna bağlı olarak çıkarılan yönetmeliklerden kaynaklanan 14 günlük cayma hakkımı kullanmak suretiyle, imzalamış olduğum senedimin en kısa zamanda tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum.

Aynur Aynur 3.489 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi19 Mart

    Sayın Aynur T.; Konu ile ilgili kurum yetkilimiz şahsınız ile görüşme sağlamış olup gerekli işlemleri gerçekleştirecektir. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Genel Merkez.

Ziyaretçi Yorumları