05 Mayıs
#11928247

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nda Adaletsiz Ücretlendirme!

Buca Amerikan Kültür Dil Okulları içerisinde A1+A2+B1 (B1 kuru hediye olmak üzere) kurlarını 2540 Türk lirası üzerinden satın almıştım ancak A2 kuruna katılım sağlayamadım ve hiçbir şey öğrenemedim. Yoğunluğum gerekçesi ile sözleşmemi iptal etmek istediğimi söylediğimde 150 TL cayma bedeli dışında ek fiyatlandırmaya tabi tutulacağını ve bu fiyatın anlaştığım indirimli fiyat üzerinden hesaplanmayacağını ve girmediğim raporlu derslerin de dahil edileceğini belirterek beni mağdur duruma düşürdüler. Kurs kaydımı ilk yaptığımda sadece 150 Türk lirası cayma bedeli ödeyeceğim bilgisi verildiği halde ek ücretlendirme çıkarmalarının yanı sıra anlaşmış olduğum rakam üzerinden fiyatlandırma yapmamalarını adil bulmadığımdan ve bir öğrenci olarak bu ücretlendirmeyi karşılayacak maddi durumunun olmaması nedeniyle hiçbir şekilde yardım etmediklerinden ötürü kurumdan ve verilen yanlış bilgilerden şikayetçiyim.

Göksu Göksu 7.001 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi07 Mayıs

    Sayın Göksu T.; Konu ile alakalı şikayetiniz üzerine takip süreci başlatılmış olup tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkezi.

  • Göksu05 Mayıs

    Mağduriyetimden ötürü hiç kimseye bu kurumu tavsiye etmiyorum kesinlikle ortak noktada buluşmak odaklı değil hizmet vermek amacı olması gereken bu kurum sadece kendi maddi çıkarları üzerinden hareket ederek kişilere adaletsiz ücretlendirme yaparak mağdur ediyor bu kuruma giderek amacımız sadece sınavlardan geçmek değil bir şeyler öğrenmek ve kurumunda bu amaç üzerinden hizmet etmesi gerektiği kanısındayım eğitimimin devamını kurumla sağlayabilirdim ancak sözleşme iptalimde yaşadığım mağduriyet nedeniyle kesinlikle para tuzağı olan bu kurumdan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum gidecek olan kesinlikle gitmesin mağdur olmasın.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler