sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Yeterli Bilgi Vermiyor!

Ayşe Ayşe23 Ocak 2019 12:54

19.01.2019 tarihinde Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları 'na özel ders için kayıt yaptırdım sözleşme hakkında bilgi vermediler direk imzalattılar. Parayı nakit olarak ödedim sonra özel ders saatleri bana uygun değil dedim ve çalışma saatlerime uygun olmadığı için bu kayıtı iptal ettirmek istediğimi söyledim. Onlar size geri ödeme yapamayız ve iptal de edemeyiz dediler. Ders ve kitap bile daha almadım lütfen beni aydınlatabilir misiniz? İptal ettirmek istiyorum sözleşme hakkında bilgilendirmediler zora koşuyorlar lütfen yardım edin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ayşe 28 Mayıs 2019 15:52

Para iadesi yapmamak İçin zora kuşuyosunuz. İptal etmek için ya üçüncü kişi ya da bir yıl donururuz diyorsunuz ya zaten işim ve eğitimim yüzünden ikamet değişikliği yaptım nasıl bir yıl sonra geleyim ya da size üçüncü kişiyi bulayım ya para iadesi yapmamak İçin müşteri bul der gibi zora koşuyolar kuruma gidemiyorum müşteri bulmuyorum diye adamlar bir yıl bekletip para iadesi yapmadan otmadik kendilerince iptal edecekler

Sayın Ayşe S.; Konu ile ilgili gerekli bilgilendirme bizzat Genel Merkez tarafından şahsınıza yapılmıştır. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Genel Merkez.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler