sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Vaatlerle Uygulamalar Çok Farklı!

Burak Burak28 Şubat 13:39

Sizlere geldiğiniz vakit kurun 72 saat olduğunu söylüyorlar ama şu an 56 saatle başlattılar benim a1 kurumu. Tabi bunu sorduğunuzda da kendilerince yine açıklamaları var sınıf 9 kişinin altındaysa 56 saate düşüyor diye ve sınıfta daha önceden kalan olduysa onlar sayıya dahil olmuyorlar ve dolayısıyla bu kısmı söylemiyorlar. 

Hani saat ne kadar etkili derseniz hocanın konuları yetiştirme hızı ile sizin takip edebilme hızınız yetişemiyor olabiliyor. Sonra normalde birçok yerde speaking dersleri olurken burada o konuyu açmıyorlar bile ( ki ben açtığım da talep olmadığı için açmadık diyorlar -ama hiç kimseye böyle bir bilgi vermezseniz tabii ki talep olmaz-).

 Ayrıca o 56 saat içinde sınav günleri de olup toplam saat 50 saate kadar düşebiliyor. Burada ki (Edremit american kültür dil okulları) tamamen. Ticaret üzerine kurulmuş bir kurumdur benim için.  

 halk eğitim de ki dil kursları ile veya YouTube.com da k dil videoları ile şu an için hiçbir farkını göremedim. Umarım ileri ki zamanlarda yanıltırlar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler