13 Ağustos 2018
#10783889

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ücret Sıkıntısı!

Bilecik Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu kayıt iptali yaptırmış ve sözleşmemde bulunan 45 günlük süreyi doldurmuş olmama rağmen parayı ödemedikleri gibi sürekli türlü bahaneler üretip oyalama taktiği uygulamaktadır. Derhal hakkım olan ücret iadesinin yapılmasını istiyorum.

Ceyhun Ceyhun 14.103 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ceyhun16 Ağustos 2018

    Temsilciliğiniz konu hakkında beni kuruma davet falan etmedi aksine onların elinde olan bir şey olmadığını ücret iademin genel merkez tarafından yapılacağını belirterek oyalama süreci izlemişlerdir. 45 gün sonunda dayanamayıp kuruma gittiğimde kurum müdürü bir evrak göndermeleri gerektiğini fakat biz bunu bilmiyorduk diye açıklama yapmışlardır. Sonuç itibariyle hiç memnun kalmadım. Sonunda 49. Günde param hesabıma geçmiştir.

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi16 Ağustos 2018

    Sayın Ceyhun TETİK; Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; Ücret iadeniz ile ilgili olarak iade yapılabilmesi için gider pusulası imzalamanız gerekmektedir. Temsilciliğimiz konu hakkında sizleri kuruma davet etmiş fakat gelmediğiniz görülmüştür. Sizden ricamız konu hakkında temsilciliğimize başvurmanızı ve kayıt iptali ve ücret iadesi hakkında gerekli evrakları ıslak imza şeklinde do önemle rica ederiz. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

Ziyaretçi Yorumları