16 Ekim 2017
#9696977

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Tarafından Transfer Edilememe!

İki önce yaz ayında Çanakkale de A1-A2 olarak eğitimi aldık. Daha sonra İstanbul Beşiktaş bölgesindeki, kurumunuzla görüşüp A2-B1-B2 kampanyasında kayıt oldum.


Fakat ailevi nedenlerden ötürü şehir dışına gitmemiz ve taşınmamız gerekiyor. Dolayısıyla, Çanakkale'de ki kuruma transfer edilmek istiyoruz. Fakat Beşiktaş kurumu, bizi ısrarla olmaz diyerek zor durumda bırakıyor. Kurum olarak hiç memnun kalmadım, lütfen gereği neyse yapılmasını arz ediyoruz. Bir insan bu kadar zor durumda bırakılmaz! Paramızla, rezil oluyoruz. İnsanları bu kadar zorlamanın anlamı nedir Allah aşkına? Yeter artık. Parayı alırken sürekli ararsınız, ama şikayete gelince, hiçbir şey yapmazsınız.

Cansu Cansu 6.980 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cansu19 Ekim 2017

    Daha henüz kesin bir şey konuşmadık, netleşmedi. Bu akşam netleşecektir. Kesin netleşmiş gözüyle bakıp da direkt olarak yorum yapmayınız. Danışmanımla ortak karar alıp bu akşam ders öncesi netleştireceğim. Sevgiler.

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi19 Ekim 2017

    Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup program değişikliği yapılarak Cansu Hanım eğitimine kaldığı yerden devam etmektedir. Eğitim süresi boyunca başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

Ziyaretçi Yorumları