Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Sözleşme İptalini İstiyorum!

Ömer Ömer9 ay önce

Bursa Görükle şubesinde 2. dönemde 1+1 (a1-a2) e kayıt oldum. Bir buçuk ay önceden başlamış bir sınıfa yerleştirdiler. Bu birinci olay.

Bari dondurayım seneye en baştan başlamak istiyorum dedim. Hediyeli kurlarda dondurma olmuyor dediler, bu ikinci olay.

Son olarakta, ilk bir buçuk aydaki dersleri alamadığım için haliyle o kurdan kaldım. Geçerli bulduğumuz mazeretler de kaldığınız kuru ücretsiz tekrar alabilirsiniz dediler, parasını ödediğim kurdan devam ettim. Bundan daha geçerli mazeret ne olabilir ki? Bundan sonra para ödemek istemiyorum. Sözleşmemi iptal ettirmek istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Ömer Fatih K.; Öncelikle kayıt esnasında açılmış olan gruba değil de bir sonraki dönem açılacak olan kura başlamanızın daha sağlıklı olacağı, grupların bitmek üzere olduğu yöneticimiz tarafından şahsınıza iletilmiştir. Fakat şahsınız zamanının olmadığını, telafi alarak mutlaka başlamanın daha iyi olacağını bildirmiş ve şubede değil de şehir dışındayken uzaktan kayıt işlemi gerçekleştirdiğiniz kayıtlarımızda mevcuttur. Şahsınıza yöneticimiz eksik kaldığınız tüm konular için telafi ayarlamış ve sınıfa dahil edilmişsinizdir. Bu sizin tabirinizle birinci olayın açıklamasıdır. Hediye olan kurlarda dondurma- iade- devir işlemlerinin yapılamayacağı sözleşmemizde açık bir şekilde yazmaktadır. Bu nedenle kurumumuz kurunuz için dondurma işlemi yapamaz. Bu da sizin ikinci olay olarak tabir ettiğiniz durumun açıklamasıdır. Daha sonraki zamanlarda başarısız olduğunuz için şahsınız bu dönem kaydından pişman olmuştur ancak ilk kayıt esnasında yöneticimiz şahsınıza bu durumu belirtmiş ve açıklamasını yapmıştır. Onayınızın olmadığı hiç bir işlemin yapılmadığını ayrıca belirtmek isteriz. Aynı kuru tekrar almanız gerektiği için şahsınız sizin istediğiniz seansta yeniden sınıfa eklenmiş ve düzenli bir grammer takviyesi almanız gerektiği için yöneticimiz aktivitelere de özellikle yönlendirme yapmıştır. Eğitmeniniz ile de bu konu ayrıca görüşülmüştür. Şahsınız şubemiz ya da danışmanlarımız ile bu konu hakkında hiçbir şekilde iletişime geçmemiştir. Devamsızlığınız ile ilgili yapılan aramalarda da okuldaki yoğunluğunuz, bölümünüz gereği konserlere hazırlanmanız gerektiği ve müsait oldukça geleceğinizi kurumumuza iletmişsinizdir. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Genel Merkezi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler