Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Param İade Edilmedi!

Serdar Serdar 1 yıl önce

Velisi olduğum K** H** B** 'u 2018 yaz okulu ve 2018-2019 uzun dönem olmak üzere Menemen Amerikan Kültür yabancı dil kursuna kayıt yaptırdım ve parasını kredi kartım ile 2018 Şubat ayında ödedim. Fakat 2018 Mayıs ayı gibi daha önce de kurs gördüğümüz ve evime yürüme mesafesinde olan adres, Menemen dışına Amerikan Kültür koleji açılacağından artık kursun burada değil diğer adreste verileceği ve servisin olmayacağı söylendi. Bende aracım olmadığı ve servislerinin olmadığı için oğlumu kursa götüremeyeceğimi söyleyip iptal edeceğimi bildirdim.

Aradan 8 ay geçmesine rağmen ve tekrar tekrar aramama rağmen, paramın iade olacağını söylemelerine rağmen halen param iade olmadı ve beni mağdur duruma düşürdüler, yazdırır iken iptal ettiğinizde paranız hemen iade olur diyorlar ama insanları mağdur ediyorlar ayrıca Tüketici Hakem Heyeti'ne de başvurdum hakkımı alacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serdar 11 ay önce

İyi günler Menemen Amerikan Kültür yabancı dil kursundan iptal ettiğim halde ve sizin ocak 15-18 ocak tarihinde iade olacağını söylediğiniz 1,800 TL param halen iade olmadı ve buradaki Amerikan Kültür yabancı dil kursu isim değiştirdi ve ben çocuğumu sizin kurumsal isminiz var diye kurs anlaşması yaptım ve benim mağduriyetimden de sizler sorumlusunuz ve paramın iadesini bekliyorum

np_image3 Ekli Görsel Var
profile-icon Serdar 11 ay önce

Sayın yetkili bir düzeltmede bulunmak istiyorum sizler bana 15-18 ocak arası sorun çözülecek diye söylediniz ama Menemen şubesi şubat 15-18 arası olacak diye bilgi verdi bunu da belirtmek isterim.

profile-icon Serdar 11 ay önce

Sayın yetkili ilginiz için teşekkür ederim. Fakat İzmir Menemen deki yetkiliniz sizin kadar maalesef ilgili değil siz bilgi verdikten sonra Menemen deki şubenizden aradılar ve sizin dediğiniz gibi 15-18 şubat tarihleri arası paranın yatacağını ve beni tekrar arayıp hesap bilgisi alınacağı söylendi ama maalesef böyle bir şey olmadı ve benim mağduriyetim halen devam ediyor verdiğiniz süre geçti değişen bir şey yok maalesef bilginize sunarım.

Sayın Serdar B.; Konu ile kurum yetkilimiz ile gerekli görüşmeler sağlanmış olup 15/18 Ocak tarihleri arasında iadeniz ile ilgili sorun çözülecektir. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular