Toplam çözüm sayısı
..
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Oyalama ve Haksızlık!

8.931görüntüleme
Erdem
Erdem 29 Ağustos 2016 09:26

2015 Aralık döneminde bire bir özel ders için kayıt oldum fakat kayıt olurken iş sıkıntım olduğunu yurt dışına gidebileceğimi beyan ettim. Bu beyanatıma tamam denerek kaydım yapıldı. Daha sonrasında imza atarak 5 derse girdim. Sonra yurtdışı görevime başladım. Şubeye gerekli bilgiyi verdim durumu anlattım almış olduğum kurların ücretini ödemek istedim. Kabul etmediler, sonrasında avukat olduğunu söyleyen (Z. ) adında bir bayan aradı durumu kendisine izah ettim. Bana tamam durumunuzu görüşüp size geri dönüş yapılacak dendi. Fakat geri dönüş yapılmadı. Bir süre sonra şans eseri e-devlette adıma açılmış icra davasını gördüm. Beni yaklaşık 8 aydır oyalayıp ödemeyi kabul etmeyip dava etmişler. Bunun izahı ve açıklaması yok. Kayıt alırken saat olarak anlaşılıp konuşuldu fakat daha sonrasında insanları bu denli mağdur etmek hiç etik değil. Şube müdürü ile görüşmek istedim görüştürmediler.

Sayın Erdem BIKMAZ, Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup temsilciliğimiz Erdem BIKMAZ ile mütabakata varmış ve şikayeti çözümlenmiştir. Saygılarımızla. Amerika Kültür Genel Merkez

Erdem
Erdem21 Eylül 2016 11:54

Müdür Bey ile görüştük beni dinledi. Geri dönüş yapacağını söyledi, henüz bir mütabakatta bulunmadık. İyi çalışmalar,

Erdem
Erdem26 Eylül 2016 23:02

Diyecek kelime söyleyecek söz bulamıyorum ama bundan sonra Amerikan külturun gerçek yuzunu herkese anlatacağım ve hukuk savasi baslatacagim. Bana uzlasma yapacagiz bizden haber bekleyin diyip çalıştığım sirketime icra gonderip serefimi iki paralik ettiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler