Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Öğrenci İletişiminin Sıfır Olduğu Dil Okulu

Ramazan Ramazan04 Mart 12:10

ben istanbul. üniversitesi mezunu daha önce belli bir ingilizce temeli olan biriyim havalimanında çalıştığımdan yabancı dilimizi geliştirmek için bir arkadaşımla beraber taksim şubesini seçtik kayıt olduk ve senetle imzaladık daha sonra ilk kurumuz bitti 2 aylık eğitimden sonra ve ondan sonra ne sınav sonucunu bildiren ne ondan sonra herhangi bir telefon gelmedi ben de o ara da burun ameliyatı oldum kimseden haber yok ben de sinir oldum aramadım ve aradan 4-5 ay geçti hala arayan yok sınıf açılmadı büyük ihtimalle ben de taksitleri yatırmadım uyuzluğuna biliyorum ki ders için aramayanlar bir gün elbet para için arayacaklar neyse bir bakıyorum evden bir telefon beni eve tebligat göndermişler ve beni icraya vermişler.

beni niye aramadıklarını sorduğumda kayıtları hanımefendi bizim çok işimiz var biz tek tek herkesi arayamayız diye kendilerini haklı çıkarmaya çalıştılar neyse parayı yatırmayarak sucu kendimde buldum avukatla konuştum taksitlendirme yaptık ve ben eğitimime kaldığım yerden devam etmek istedim bana denilen taksitler bitmeden biz sizi kursa dahil edemeyiz dediler yani sözün kısası arkadaşlar 7 ay daha kalan 2000 tl yerine 2800 tl para vereceğim hem de totalde sadece 2 aylık eğitim karşılığında eğitim kalitesi için apayrı bir parantez açmak gerekir diğer arkadaşım mı onun da 2 ay ara girdikten sonra en son haber gelmeyince askerlik tecilini bozup kursu dondurdu ve askere gitti olan bizim paracıklara oldu ve muhatap bulamıyorsunuz eğitim kalitesi ile ilgilide sadece sunu söyleyeyim bir hoca ile konuştum orada hoca bana dedi ki b1 seviyesindeyim yeni mezun olmuş ve orta seviye ingilizce ile öğretmenlik yapıyor maalesef.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Ramazan A.; Konuyla ilgili gerekli görüşmeler sağlanmış kayıtlarımız incelenmiştir. Şahsınız kurumumuzdan 1 seviye eğitim almış olup kurumumuza sadece 2 taksit ödemesi yapmıştır. Eğitim danışanlarımız tarafından 2.sınıf açılımı için kursiyerimize bilgilendirme mesajı atılmıştır. Eğitim danışanımız şahsınıza da bilgilendirme mesajı atmıştır. Şahsınız sınıf açılışına kendi isteği ile gelmemiştir. Geciken ödeme için eğitim danışanlarımız 17. Kez sizleri aradığı kayıtlarımızda mevcuttur. Konuyla ilgili tarafımıza herhangi bir geri dönüş yapmamanız nedeni ile dosyanızın hukuki sürece girdiğini sizlere bildiririz. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkezi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler