Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Maltepe Şubesi Fiyatları Çok Yüksek!

Ceyda Ceyda1 yıl önce

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Maltepe şubesine geçen ay kardeşimi kayıt ettirmek için gidip konuştum. Bize geçen ay 5 kur için çıkardıkları fiyat 3.800 TL idi. Fazla geldiği için ve daha iyi yerler daha uygun fiyata olduğu için kardeşimi yazdırmadım. 08.03.2018 günü de Dünya Kadınlar Günü olduğu için %50 indirim yaptıklarına dair mesaj aldım. Ve kursu aradığımda insanlarla dalga geçer gibi 5 kurun %50 indirimli fiyatının 4.000 TL olduğunu söylediler. Şaka gibi resmen kimden ne alsak kar gözüyle indirim değil bindirim yapıp adına da indirim yaptık diyorlar. Ben bu kursa devam ediyorum ve benimle aynı dönem yarı fiyatına yazılan arkadaşlar var. Verdikleri eğitim iyi olabilir fakat tamamen insan kandırmaya yönelik fiyatlar. Eğer kursa yazılmak isterseniz bayağı pazarlık yapmanız lazım yoksa indirim dedikleri aslında indirim değil, normal fiyatın bile üstünde bir fiyat oluyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ceyda 1 yıl önce

Evet bana Maltepe şubesinden geri dönüş oldu. Sorun Maltepe şubesi veya satış personelleri değil sorun tamamen bir kurum olarak Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları nın sorunu. Sizler hiç bilmediğimiz ve hiç kimsenin nedense 1600 TL'ye kayıt olmadığı farazi bir liste fiyatı çıkarıp bizlere sanki bunun üzerinden indirim yapılıyormuş gibi sunmanız. Madem liste fiyatınız 1600 TL neden hiç bu fiyata kaydolan yok? Kişiye göre muamele yapıp herkese farklı fiyat veriyorsunuz. Bizim aldığımız fiyat 4400 ise ve indirimli fiyat %50 ise 2200 eder. Liste fiyatı bu deyip bundan indirim yapıyorum diyerek herkesin kaydolduğu fiyatla indirim diye insanları kandıramazsınız.

Sayın Ceyda A.; Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; 15.02.2018 tarihinde temsilciliğimizde bilgi almak için ablanız Ceren Hanım ile başvurduğunuz görülmüştür. Ceren hanım için verilen şubat ayı fiyatlandırması 5 kur için 4.400 tl kredi kartı taksitlidir. Ceyda Hanım temsilciliğimiz öğrencisi olduğundan dolayı %13 lük kardeş indirimi yapılarak kendisine de 3.800 tl fiyat verilmiştir. 08.03.2018 tarihinde Kadınlar günü kampanya sms liste fiyatları üzerinden %50 indirim var şeklindedir. Liste fiyatları tek seviye için 1600 tl olduğundan 5 kur için 4.000 tl gibi bir fiyatlandırma çıkıyor ortaya konu hakkında temsilciliğimiz tarafınıza gerekli bilgilendirme yapmıştır önemle dikkate almanızı rica ederiz. Konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz kurum eğitim koordinatörü veya kurum yöneticisi ile randevu alıp görüşebilirsiniz. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular