sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Kurs İptal Ücreti!

Harika Harika13 Temmuz 2017 02:20

Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kurslarına kayıt oldum fakat işim sebebiyle dönem değiştirdim ve buna göre söylenen tarihlere shiftlerimi ayarladım ama bu dönem uzadıkça uzadı 1 ayı buldu ve ilgilenen hiçbir danışman olmadığı için bende kursu iptal için başvurdum. 3 haftadır da iptal sürecini bekliyorum. Kursu alamadığım gibi bir de iptal ücreti çıkardılar ne ilgi var ne kurs var ortada ama ücret almada üstlerine yok. Hala iptal için aramalarını bekliyorum. Hevesimi kırdıklarına mı yanayım? zamanımı çaldıklarına mı bilemedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Harika 08 Ağustos 2017 12:38

Merhabalar, genel merkezden arandım sorunun cozumlenecegi ve ödeme alinmayacagi bilgisi verildi fakat hala geri dönüş yapilip firma tarafından cagirilmadim. Bilginize.

Sayın Harika SİNAL; Konu ile ilgili temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; Harika Hanım'ın şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz Harika Hanım ile görüşülerek gerekli bilgilendirilme yapılmış olup şikayetinin en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacağı tarafına bilgilendirilme yapılmıştır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular