Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Kötü Hizmeti

Deniz Deniz5 ay önce

Ankara Altındağ Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'na oğlumu yazdırdım yaz dönümü için 200 TL kış dönemi için ise aylık taksitler ile ödeme üzerinde anlaştık ancak oğlum yaz döneminde toplamda üç haftalık bir kursa gitti oğlum okula alışamadığından dolayı gitmek istemedi ve kaydını sildirmek istediğimizde bize 2 aylık yaz kursunun 200 TL olamayacağını toplamda 800 lira olduğunu kış dönemi için yapmış olduğumuz ödemeyi buna sağlayacaklarını söylediler biz de okul müdürünün bu şekilde bilgi vermediğini 2 aylık dönemde zaten okula 3 hafta geldiğini okulun çeşitli bahanelerle sürekli tatile girdiğini kış dönemi için Ödemiş olduğunuz ücreti istedim beni sürekli oyalayarak bu süreci uzattılar en son neredeyse kavga etme durumuna geldik ve paramı eksik olsa da alabildim. Henüz sistem oturmamış ilgi alaka kayıt yapılırken gibi değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Deniz 4 ay önce

Bana tehditkar konuşmalarda bulunduğumu yazmışsınız madem tehditkar konuşmalarda bulundum neden beni gerekli adli mercilere şikayette bulunmadılar benden önce eşim birkaç kez giderek para iadesi talebinde bulunmuş eşime bugün gel yarın git diyerekoyalamaya çalışmışlar bende bunun üzerine bana iade edilmesi gereken paranın tarafıma verilmesini istedim olay bundan ibaret tekrar söylüyorum ben tehditte bulunmadım bu tür davranışlarda bulunacak kadar alçalmadım bana iade edilmesi gereken tutarın zaten hepsini alamadım bir daha asla Amerikan Kültür dil kursları kesinlikle düşünmüyorum verdiğimiz paralara yazık

Sayın Deniz Y.; Konuyla alakalı kurum yetkililerimiz ile gerekli görüşmeler yapılmış kayıtlarımız incelenmiştir. Talebinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda şikayetiniz ile ilgili kurumumuza gelip eğitim direktörümüz ile konuyu yüz yüze görüştüğünüz kursa devam edemeyeceğini ve kaydınızın iptal talebinde bulunduğunuz kayıtlarımızda yer almaktadır. Yapılan görüşmede tarafımıza yapılan ödemenin talebinde bulunduğunuzu ve eğitim danışanlarımız şahsınıza kurum yetkilimizin kurumda olmamasından kaynaklı ödemenin hafta sonu yapılacağı bilgisini vermiştir. Bunun üzerine ses tonunuzu yükseltip ‘’polis memuruyum işim gücüm var ‘’ diye söylemlerde bulunmanızın üzerine eğitim direktörümüz kurum yetkilimiz ile görüşmüş olup ödeme yapılacağı kararı alınmıştır . Bunun üzerine şahsınıza gerekli iade işlemi yapılmış olup tehditkar konuşmalarınıza devam ederek kurumdan ayrıldığınız görülmektedir. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Genel Merkezi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular