05 Şubat
Yorum Yap
#11544153

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Kayıt Yapana Kadar İlgi Alaka!

Aralık ayında Çekmeköy Amerikan Kültüre başladık. Baştan 5 kuru birden satmak için çok ısrarcı oldular, 1 hafta boyunca her gün defalarca aradılar. Biz cesaret edemediğimizden sadece 1 kur almayı başardık. Bir kur boyunca buz gibi sınıflarda ders yaptık. Kışın deli soğuğunda kaloriferler yanmıyor, müdür klimaların kumandalarını yanında götürüyor (!) hayatımda böyle saçma şey duymadım!


Hocamızla kişisel olarak asla problemimiz yoktu fakat böyle bir kurumdan beklentimiz çok daha tecrübeli hocalardı. Bizim aksanımız Yabancı dedikleri hocalardan daha iyiydi neredeyse. Yönetici konumundaki beyefendi son derece nezaketsiz ve problem çözebilme kabiliyeti sıfır. Kurum içinde çalışanların birbirinden haberi yok, iletişim kopuk. Sıkıntınızı ilgili merciye ileteceğiz diyorlar ama kimsenin hiçbir şeyden haberi yok aslında umurlarında değil. Tek bildikleri kayıt aşamasında bıktırana kadar arayıp parayı alabilmek sonra ne selam var ne sabah!

Burcu Burcu 2.978 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi06 Şubat

    Sayın Burcu Y.; Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde kurumumuz tarafından şahsınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Genel Merkez

Ziyaretçi Yorumları