28 Eylül 2017
#9583602

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Kayıt Problemleri!

19 Eylül 2017'de oğlumu Adana Amerikan Kültür Derneği Yabancı dil kursuna kaydettim. Kayıt öncesinde son 3 kişilik yer kaldı diyerek bizi telaşa da getirdiler. Taksitli 1800 TL'ye anlaşıp 225 TL'sini ilk taksit olarak kayıt anında ödedik. İlk ders günü olan 23 Eylül Salı'dan bir gün önce saat 18:00'da arayarak sadece bizim kayıt yaptırdığımızı başka öğrenci olmadığı için ya hafta sonuna alacaklarını veya iptal edeceklerini söylediler, ki ertesi gün sabah ders var diye bekliyoruz biz de.


Şimdi mi haber verilir desek de dinleyen yok tabi. Ücret iadesi için dilekçe istediler, yazdık. 2 hafta sonra iade edeceklermiş. Parayı alırken tık alıyorlar, iade içinse 2 hafta bekliyormuşuz. İş anlayışları buyken eğitim mantıklarını düşünemiyorum bile. Her şerde hayır vardır anlayışıyla diyorum ki, çok şükür oğlumu size emanet etmemişim.

Serkan Serkan 11.195 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serkan02 Ekim 2017

    Sorunun yalnızca para olduğunu ve problemi çözdüğünüzü sanmanız asıl sorunun ne olduğunu anlamadığınızı gösteriyor. Adana personelinizin kayıt anında söylediği yalanlar ve araya Sikayetvar.com girmese süreci daha da uzatmaya çalışmaları marka değerinizi düşürmeye devam edecektir.

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi29 Eylül 2017

    Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; 29.09.2017 tarihinden ücret iadeniz gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

Ziyaretçi Yorumları