Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Kalan Ders Saatlerimi Yaktı!

Merve Merve28 Ağustos 2018 13:19

Amerikan Kültür Derneği Derneği adlı yeni adı Amerikan Life olan dil kursu parayı peşin alırken ve sözleşme yaparken hiçbir bilgi vermemesine rağmen kayıt dondurmamışsınız veya ara verdiğiniz süre 1 yılı geçmiş diyerek çok rahat bir şekilde içeride kalan ders saatleriniz yandı diyebiliyor. Üstelik özel ders alıyorum ara vereceğimi hocaya söylüyorum bana bir süresi var açıklaması bile yapılmıyor. Ayrıca çözüm odaklı olmak yerine telefonda insanlarla iletişime geçen M** adlı kadın karşı taraf bir şey söylese de itiraz etsem tavrıyla, nasıl isterseniz öyle yapın istediğiniz yere başvurun havasında.

Kötü firma yetkilileri ben içeride kalan 6 saatlik ders için sizin gibi insanlarla tartışmam. Ayrıca ben parayı peşin verince Aaa süresi doldu olmuyor para alındı bitti değil mi? Çevremde tek bir kişi bile kapınızdan içeri girmesin diye elimden geleni yapacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 28 Ağustos 2018 16:40

Konu burada isim değişikliği değil zaten yeni ismini de bilerek belirttim ki bu şekilde de insanların gözüne çarparsa bilsinler başına gelecekleri. Parayı peşin alıp kayıt dondurma zaman aşımı gibi söylemlerin arkasına sığınıp yarıda bırakılan bir hakkı elinden alınması mağduriyettir. Şikayetimi kaldırmayacağım dediğim gibi amacım kalan 6 dersi almak değil insanların bilgi sahibi olması ve bu dil kursuyla muhatap bile olmaması.

Sayın Merve YILMAZ ; Konu ile ilgili olarak kayıtlı olduğunuz kurumun marka sayfasına yazmanızı önemle rica ederiz. Marka isim değişikliği ile ilgili olarak Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkezi hiçbir şekilde temsilcilik ve öğrencileri mağdur etmemiştir. İsim değişikliği tamamen kurum sahibi tarafından alınılmış bir karardır. Şikayetinizi sayfamızdan kaldırmanızı önemle rica ederiz. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler